Meist

Oleme Liia Ahas ja Aive Sanderkoff

Kaks erineva tausta, kuid sarnase mõtlemisega põhjalikku finantsinimest. Endast räägime nii.

LIIA AHAS

Liia on alati positiivne, mis on nii numbrite kui inimestega tegelemisel kõige olulisem. Liial on pikaajalised töökogemused erinevates ettevõtetes nii pearaamatupidaja kui ka finantsjuhina. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli Majandusteaduskonna raamatupidamise erialal. Töökogemus on nii suurte kui ka väiksemate inimkooslustega. Liia soovib alati õppida midagi uut. Ettevõtted arenevad tänapäeval tohutu kiirusega, seega on ka finantsinimesele lihtne leida rõõmsaid väljakutseid igasse päeva. Väärtustades seda, kui inimestel ja ettevõtetel on eesmärgid ja unistused. Liiale meeldib nende saavutamiseks panna kokku konkreetne plaan. Maailmas on kõik positiivne võimalik.

Liia Ahas
Aive Sanderkoff

AIVE SANDERKOFF

Inimesed on positiivne energia ja elu on rännak. Aive on lõpetanud Tallinna Tehnika Ülikooli majandusteaduskonna. Ta on vastutava raamatupidajana töötanud nii kaubanduse kui ka tootmisettevõtetes. Aive naudib olukordi, kus saab erinevad muutujad (tööjaotuse ja töötasude optimeerimine, motiveerimine, visiooni ning eelarve loomine jne) viia kooskõlla, mille tulemusel jõuab ettevõte justkui „uue hingamiseni“.

Lisaks raamatupidamisele paelub teda ka töö terapeudina. Erinevad osad elust nii majandusest kui hingemaailmast ainult täiustavad inimest ja muudavad isiksused mitmekülgsemaks.